Novinky

13
Březen 2017

O2 vstupuje do pozemního vysílání. Spouští kanál O2 TV Free

Operátor O2 spustil 5. března kanál O2 TV Free. Novou televizní stanici je už nyní možné naladit v pozemním vysílání multiplexu 4 (bohužel pro Zlínsko ale jen v některých regionech). O2TV Free divákům nabídne sportovní obsah, kterým O2 TV Sport disponuje, a zároveň umožní divákům vyzkoušet si nejoblíbenější funkce O2 TV jako je zpětné zhlédnutí, zastavení obrazu nebo kvalita obrazu v HD. Kanál bude dostupný částečně zdarma a částečně za poplatek, a to ve formě HbbTV aplikace.
Od 5. do 21. března poběží vysílání O2 TV Free bezplatně. „Všichni diváci, kteří si doma O2 TV Free naladí, se mohou těšit na bezplatnou ochutnávku našeho sportovního obsahu,“ říká Marek Kindernay, ředitel O2 TV Sport.
Po 21. březnu se ten nejzajímavější obsah, jakým jsou utkání ePojisteni.cz ligy, Ligy mistrů nebo tenisové turnaje ATP a WTA, přesune za placenou bránu a dostupný bude pouze v HbbTV aplikaci. Prostřednictvím hybridního vysílání si budou moct diváci vyzkoušet oblíbené funkce O2 TV, jakými jsou cestování v čase až 50 hodin zpět nebo pozastavení pořadu. Zároveň získají přístup i do archivu vybraných pořadů vysílaných na O2 TV Sport. Na rozdíl od lineárního vysílání, které poběží v SD kvalitě, nabídne aplikace divákům ještě další výhodu v podobě vysílání ve vysokém rozlišení.
K platbě za 24-hodinový přístup k obsahu v HbbTV budou diváci využívat Premium SMS. V první fázi bude cena stanovena na symbolickou 1 Kč, od 3. dubna se zvýší na 69 Kč, tedy na stejnou částku, kolik dnes stojí služba O2 TV Sport na 24 hodin.