Novinky

26
Leden 2017

Skylink opět zvyšuje ceny

Operátor satelitní platformy Skylink k 1.3.2017 mění ceník poskytovaných služeb. Dojde ke zdražení servisního poplatku a tří programových balíčků. Vedle navýšení cen dochází také ke změně podmínek nastavení regionu na dekódovacích kartách Skylink.

V rámci platby přes SIPO bude měsíční servisní poplatek nově 79 Kč. V případě předplacení na 1 rok bude měsíční cena 99 Kč.

Dekódovacích karet, na kterých je Servisní poplatek nebo některý z programových balíčků uhrazen na období delší, než do 1. 3. 2017, se nová výše Servisního poplatku týká až od prvního dne následujícího po již předplaceném období.

Nastavení regionu dekódovacích karet Skylink
V souvislosti s požadavky vysílatelů a v souladu s platnými Všeobecnými obchodními podmínkami dochází k úpravě nastavení pravidel pro dekódovací karty v závislosti na místě instalace. Pro místo instalace Česká republika je nově platný výhradně ceník v českých korunách a Všeobecné obchodní podmínky pro Českou republiku, pro místo instalace Slovenská republika je platný výhradně ceník v Euro a Všeobecné obchodní podmínky pro Slovenskou republiku.

Vypadá to, že po tomto kroku nebudou přijímat programy Markíza, Dajto a Doma ani diváci Skylinku. A v ČR už nebude žádný způsob oficiálního příjmu těchto TV programů.